Hakkında

Ravlico, 2022 yılında Konya'da Onur Ravli tarafından kurulan bir bilgi teknolojileri, iletişim ve danışmanlık şirketidir. Yenilikçi dijital çözümler üretme tutkusunu benimseyen ekibiyle hem ön yüz hem de arka yüz geliştirmeye uzmanlaşmıştır, böylece son teknoloji yazılım uygulamalarının yolunu açmaktadır.UzmanlıklarımızRavlico, yazılım geliştirme yeteneklerimizin çeşitliliğinden güç alır. Hem ön yüz hem de arka yüz geliştirmede mükemmeliğe odaklanarak geniş bir uygulama yelpazesi oluşturma yeteneğimizle gurur duyuyoruz. Ekibimiz masa başında her projenin en yüksek kalitede olduğundan emin olmak için zengin bir deneyim ve bilgi biriktiriyor.GörevimizRavlico olarak görevimiz, işletmelere ve bireylere sadece beklentilerini karşılamakla kalmayıp aynı zamanda aşmasını sağlayan teknoloji ile donatmaktır. Müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını ele alan özel çözümler sunma konusunda kararlıyız. Bugünün dijital ortamında güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve bunu sizin için gerçekleştirmek için buradayız.Neden Ravlico'yu Seçmelisiniz?
  • İnovasyon Teknolojik gelişmelerin öncüsü olmaya devam ediyor, müşterilerimizin yazılım geliştirme alanındaki en son ve en büyüğünden faydalanmasını sağlıyoruz.
  • Kalite Ekibimiz yüksek kalite standartlarını karşılayan üstün yazılım çözümleri sunmaya adanmıştır.
  • Özelleştirilebilirlik Her projeye kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyoruz, yazılım geliştirmenin tek bedenin herkese uygun olmadığını anlıyoruz.
  • Müşteri Merkezli Yaklaşım Müşterilerimizin görüşlerini değerli buluyor ve geliştirme süreci boyunca şeffaf iletişime bağlıyız.